Produkcja truskawek

truskawki-andrzejewscy.pl

Produkcja truskawek deserowych w Polsce

Główną specjalnością Gospodarstwa Rolnego Andrzejewscy, zlokalizowanego w dogodnym miejscu na terenie Wielkopolski, od ponad 43 lat jest uprawa oraz produkcja truskawek deserowych. Wraz z systematycznym powiększaniem powierzchni naszych plantacji, wdrażaliśmy coraz to nowocześniejsze technologie, które pozwoliły nam na opracowanie do perfekcji procesu produkcji truskawek.

Jako doświadczony i ceniony na rynku producent truskawek deserowych, oferujemy odmiany dostosowane do polskich warunków klimatyczno-glebowych. W naszym gospodarstwie dominują plantacje takich gatunków, jak: Verdi, Federico, Asia oraz Malwina. Wszystkie nasze uprawy spełniają wymogi Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Jako uznani producenci truskawek w Polsce, staramy się przez cały rok zapewnić hodowanym przez nas roślinom odpowiednie warunki do wzrostu i planowania. Metody dostosowujemy do odmian konkretnych sadzonek, ziemi i mikroklimatu, by móc Państwu zaoferować truskawki deserowe o doskonałym smaku i aromacie, które znakomicie sprawdzą się do produkcji soków, jogurtów, przetworów i wielu innych wyrobów spożywczych.

babylike.pl

truskawki-andrzejewscy.pl

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas już teraz.